Akivaras
http://akivaras.musekautas.lt/

Orų prognozės (nuorodos)
http://akivaras.musekautas.lt/viewtopic.php?f=21&t=288
Puslapis 11

Autorius:  Jogaila [ 2013 02 23, 13:02 ]
Pranešimo tema:  Orų prognozės (nuorodos)

GismeteoYr.no
Tensija rašė:


Mirbig
Tensija rašė:
Čia net galite įrašyti savo kaimą :)LHMT
Andriuxplind2 rašė:WindGuru
Dausa rašė:
Mano mylimiausi prognozuotojai, kuriems vėjas galvose, nes viskas spalvomis. Kai mėlynai vėjo mazgus rodo, tai gali ir šiltnamius nunešti. Gal dar pasikeis, nes vakarykštė šeštadienio ryto prognozė buvo dar baisesnė.


Atrodo, surinkau visų mylimiausius ;)

Autorius:  Jogaila [ 2013 03 02, 19:48 ]
Pranešimo tema:  Re: Orų prognozės (nuorodos)

Pabandysiu užrašą priparkuot čia, nors nelabai tai ir nuoroda.
Čia vis apie tą pačią senolių išmintį ir pastebėjimus, konkrečiai - oro spėjimą pagal primąsias tris metų dienas. Taigi, orų prognozė Vilniuje 2013-iems:

Kovo 1-oji: rytas buvo daug žadantis, ramus ir gana šviesus (nors apsiniaukė), nešaltas, be kritulių. Link pietų ėmė snyguriuot, o vakarop snigti net su sūkuriais. Vadinas, pavasario pradžia bus gana smagi, o nuo balandžio prasidės lietūs ir darganos, trūks šilumos.

Kovo antroji: rytas apsiniaukęs be kritulių, popietė ir vakaras saulėti. Ir jau saulei beveik nusileidus pasimatė vakaruose debesys. Po lietingo ir vėsaus pavasario, vasaros pradžia bus kiek ūkanota. Po to - sausa ir karšta (ir vėl sausa :evil: )

Kovo 3-ioji: Rytas sniegingas, apie pietus kiek nurimsta, net kartkartėmis saulė pasirodo, o vakarop- pūgos, pūgos. Tai rudenį tik rugsėjo antra pusė gražesnė turėtų būti, o šiaip lietus Lietuvoj...

Pažiūrėsim, kiek čia tiesos.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/