Akivaras
http://akivaras.musekautas.lt/

Knygų, žurnalų pristatymai
http://akivaras.musekautas.lt/viewtopic.php?f=44&t=148
Puslapis 12

Autorius:  Jogaila [ 2012 02 04, 10:42 ]
Pranešimo tema:  Knygų, žurnalų pristatymai

Jau turbūt pastebėjote, kad Musėkautas.lt svetainėje yra "Literatūros-nuorodų" dalis. Tai knygos, žurnalai, svetainės, forumai.

Pagal galimybes čia talpinsiu viską, kas man "pakliūna į nagus". Bet galimybės vis gi plačiau pristatyt tiek literatūrą, tiek gerus internetinius puslapius yra ribota. Kadangi pats nesu linkęs slėpti informacijos užantyje, tai stengiuosi ir kitus paskatint ja dalintis ;)

Jei turite savo asmeninėse bibliotekose gerų knygų apie vabzdžiaėdžius augalus, būtų smagu, kad bent jau informacija apie jas pasidalintumėt.

Tam reikia pateikti knygos viršelio (galima dar papildomai ir keleto puslapių nuotraukas), pagrindinę knygos informaciją bei trumpą jūsų nuomonę apie ją, gal turinio aprašymą.

Pagrindinė knygos informacija:
* Autorius
* Pavadinimas
* Leidimo metai
* Leidykla
* ISBN kodas

Papildoma informacija:
* Knygos viršelio nuotrauka (ar skenuotas vaizdas).
* Puslapių skaičius
* Iliustracijų skaičius
* Turinys
* Jūsų įspūdžiai ją perskaičius
* Keletas knygos puslapių nuotraukos (ar skenuotas vaizdas)

Visa informacija - elektroniniu paštu administratorius@musekautas.lt
Dėkui :)

Autorius:  Jogaila [ 2012 12 13, 13:52 ]
Pranešimo tema:  Re: Knygų, žurnalų pristatymai

Visa eilė naujų knygų anglų kalba iš Redfern Natura History:
(1) Dionaea The Venus’s Flytrap,
(2) Monograph of the Genus Genlisea,
(3) Field Guide to the Pitcher Plants of the United States an Canada,
(4) Field Guide to the Carnivorous Plants of the United States and Canada.

Norėjau padaryti pristatymą svetainėje, bet užklausiau leidimo dėl nuotraukų publikavimo. Atsakymo negavau, tai ir nereklamavau.

Bet šiaip, kam angliška literatūra aktuali, galite užsukti į . Iki gruodžio 26 dienos visoms joms priskaičiuota 10 proc. nuolaida!

Autorius:  Mozaika [ 2012 12 13, 19:36 ]
Pranešimo tema:  Re: Knygų, žurnalų pristatymai

Kaip aš noriu tos musėkautų knygos :roll: . O Kalėdų senis sakė tikrai šiemet jos man neatneš. Planą kurpiu vieną. Kaina sumažėjusi. Kaži daugiau niekas niekuom nesusigundo 8-)

Autorius:  Jogaila [ 2012 12 13, 21:55 ]
Pranešimo tema:  Re: Knygų, žurnalų pristatymai

Aš jau senokai (šiaip jau turėjo ateit, bet kažkodėl vis dar nėra) nusipirkau tris knygas. Dvi jų tikrai žinau, kad sunkios. Tai už siuntimą paskaičiavo 23+ svarus. Tai net akys iššoko ant kaktos kai pamačiau :lol:

Vienai knygai, spėju, dar kokie 7 svarai prisidėtų. Tai padauginus iš minimum 4,5 kad paversti litais, susidaro :roll:

Čia ne atkalbinėjimas, tiesiog "akių šokimo ant kaktos" prevencija ;)

Autorius:  Mozaika [ 2012 12 14, 23:28 ]
Pranešimo tema:  Re: Knygų, žurnalų pristatymai

Ex :? , lauksim kada dar atpigs. Kol naujiena, tol kaina laikys.

Autorius:  Jogaila [ 2012 12 15, 11:15 ]
Pranešimo tema:  Re: Knygų, žurnalų pristatymai

Lina, pasirodo, ta knyga apie musėkautus dar leidyboje. Jie ten kažkaip neaiškiai rašo, kad "užsisakysi dabar, gausi Kalėdomes". Esu ją užsisakęs, bet šiandien atėjo kita užsakymo dalis (Stewart McPherson "Carnivorous Plants and their Habitats" du tomai), musėkautų siuntinyje nebuvo. Turbūt dar džiūna rašalas :)

Kas link "naujesni - brangesni", na, nemanau, kad labai tos knygos pigs. Tai, ką ši leidykla ir fondas daro, skirta ne tik vabzdžiaėdžių augalų populiarinimui, bet ir daliniam kito projekto JAV finansavimui: jie perka žemę su natūraliomis saracėnijų augimvietėmis ir ten jas natūraliai augančias saugo bei vykdo šviečiamąją veiklą. Tik kartais kažkaip sunku su jais palaikyt ryšį (arba el. laiškai pasimeta, ar jų spamo filtrai nepraleidžia, ar jie neturi kada atsakyt) - rašai rašai, o atsakymas į kas trečią laišką ateina :?

Ta pati problema ėmė rastis ir su "Carnivorous Plants Newsletter" - šiais metais turėjau gaut 4 numerius, gavau vieną. Ir jokios reakcijos į pretenzijas :evil: Pratęsiau narystę ICPS ir 2013, bet sakiau, jei šį kartą iki jos pabaigos man trūks bent vieno numerio, pasakysiu jiems mandagų "Ačiū, viso gero" :) Ir jokia galimybė iš Tarptautinio sėklų banko parsisiųst sėklų manęs neįtikins draugauti toliau :lol:

Autorius:  Mozaika [ 2012 12 15, 20:39 ]
Pranešimo tema:  Re: Knygų, žurnalų pristatymai

Tai kai gausi knygą apie musėkautus parašyk, ko galiu netekti, neįsigijus šios knygos 8-) . Vis dar yra tas nepasitikėjimo jausmas perkant internetu, kaip negali pačiupinėti.
Oj tos knygos...antroji aistra...

Autorius:  Jogaila [ 2012 12 15, 23:46 ]
Pranešimo tema:  Re: Knygų, žurnalų pristatymai

Žinoma parašysiu. Jei būtų autorius atsakęs dėl nuotraukų publikavimo, būčiau svetainėje ir reklaminį įrašą paskelbęs su knygos iliustracijų nuotraukomis. Įvairių veislių ir bevardžių hibridų nuotraukų ten tikrai nemažai. Na, gausim, įvertinsim.

  Kas link pirkimo internetu, tai šiemet tikrai daug buvo pirkta ir viskas pas mane tvarkingai susegta. Tai kai jau ateis paskutinieji, užsakyti gruodžio 4 smulkūs eBay pirkiniai, galėsiu paskelbt visą "gavau/negavau" statistiką ir nuomonę apie kokybę. Kol kas daugiau patenkintas, nei nusivylęs. Apart nepasiekiančio manęs CPN žurnalo, pasimetė vienas rūko generatorius (tas, kur supanikavau, kad negavau, ir pardavėjas išsiuntė antrą. Tai va tas antras manau jau pasiklydo galutinai, nes praėjo du mėnesiai). Bet pažiūrėsim, kaip praeis visas sąrašas.  

Autorius:  Mozaika [ 2013 01 03, 22:49 ]
Pranešimo tema:  Re: Knygų, žurnalų pristatymai

Knyga dar neatkeliavo?
Aš kaip nuo Kalėdų senio vis dėl to gavau pirminį įnašą. Bet dabar neapsisprendžiu ko labiau noriu ar knygos, ar akvariumo :D .

Autorius:  Jogaila [ 2013 01 03, 22:58 ]
Pranešimo tema:  Re: Knygų, žurnalų pristatymai

Ne. Gavau naujametinį sveikinimą iš leidėjų (esu užsiprenumeravęs jų naujienas) su pranešimu, kad "ant dienų bus išsiųsta ir naujiesiems turėtumėm gauti". Bet kaip visada turbūt "kaltas" lieka paštas ;)

  Turiu pastebėti, kad šiais metais užsakyti siuntiniai jei spėjo ateit iki Kalėdų, tai spėjo, o kas nespėjo - "kažkur strigę" iki dabar.  

Autorius:  Urze [ 2013 01 04, 10:44 ]
Pranešimo tema:  Re: Knygų, žurnalų pristatymai

Jogaila rašė:
Turiu pastebėti, kad šiais metais užsakyti siuntiniai jei spėjo ateit iki Kalėdų, tai spėjo, o kas nespėjo - "kažkur strigę" iki dabar.
OT, bet su mano siuntiniais - tas pats. Ir iš vieno pasaulio krašto, ir iš kito. :?

Autorius:  Jogaila [ 2013 01 27, 19:23 ]
Pranešimo tema:  Re: Knygų, žurnalų pristatymai

Naujos Redfern knygos 2013 metais:

Dvitomis apie tukles - septynių autorių kolektyvinis darbas, planuojamas išleisti šių metų vidurvasarį.

Tritomis apie saulašares - keturiolikos autorių kolektyvo darbas, planuojamas išleisti metų pabaigoje.

Paveikslėlis

Galima užsisakyti jau dabar. Iš anksto užsisakiusiems - 10-15 proc. nuolaida.


Autorius:  Jogaila [ 2013 02 05, 21:13 ]
Pranešimo tema:  Re: Knygų, žurnalų pristatymai

Mozaika rašė:
Knyga dar neatkeliavo?

Pagaliau :!: 8-) Ji pranoko mano lūkesčius. Hibridų, veislių nuotraukų pulkai... internete to nebuvau atradęs. Ir kažkaip man neužsifiksavo jos apimtis. Galvojau, plonytė knygutė (ką ten dau apie tuos musėkautus rašyt :lol: ). O čia 450 puslapių :shock:

Tiesa, spėju, kad vis gi tai pakartotinis siuntimas, nes išsiųsta tik sausio 25 dieną. Adrese praleistos visos lietuviškos raidės. Nežinau, ar tai gali turėt įtakos siuntinio pasimetimui jei yra parašytas pašto indeksas. Bet vietoj Juodšilių - Juodiliai (na, tokio kaimo google nėra radęs, tai vis tiek, logiškai mąstant, neturėjo tas siuntinys pasimest)

Autorius:  Mozaika [ 2013 02 05, 23:08 ]
Pranešimo tema:  Re: Knygų, žurnalų pristatymai

Jogaila rašė:
Ji pranoko mano lūkesčius. Hibridų, veislių nuotraukų pulkai... internete to nebuvau atradęs.

Reikėjo apsimesti, kad neverta dėmesio, nes dabar man jos dar labiau reikia :cry: .

Autorius:  Jogaila [ 2013 02 05, 23:20 ]
Pranešimo tema:  Re: Knygų, žurnalų pristatymai

Na aš tikrai nenoriu erzintis :) tiesiog pasidžiaugiau, kad pagaliau siuntinys atėjo ir tariau keletą žodžių apie įspūdžius. Ir nemanau, kad kaina keisis. Jų knygų sąrašas sutrumpėjęs, jau telpa į vieną lapą net su naujausiom, tik šiemet pasirodysiančiom knygom. O ir paskutinioji sąrašo knyga jau su "Sold out"... Panašu, kad populiarumas nėra mažas.
Turbūt vis gi reiks ramiai prisėdus paskelbt ir tą įrašą su šios knygos reklama ir iliustracijų pavyzdžiais :) Jei pasgaus ir sakys, kad negalima (pareikš kokią pretenziją), tai išimsiu :roll:

Autorius:  Mozaika [ 2013 03 04, 19:56 ]
Pranešimo tema:  Re: Knygų, žurnalų pristatymai

Dar vis negaliu atsidžiaugti. Knyga kaip mažiems vaikams :D . Daug paveiksliukų ir daugmaž aiškiai parašyta.

Prikabinti failai:
thumb_696013887.jpg
thumb_696013887.jpg [ 41.29 KiB | Peržiūrėta 11552 kartus(ų) ]

Autorius:  Jogaila [ 2013 03 04, 20:23 ]
Pranešimo tema:  Re: Knygų, žurnalų pristatymai

Taip, aš irgi ja džiaugiuosi ;)

Beje, kovo pirmą dieną atnaujintas knygų sąrašas. Ne visos jos mums aktualios, vargu ar kam iš mūsų greitu laiku prisireiks tam tikros teritorijos apibūdintojų (kai ta teritorija ganėtinai toli), bet paskutiniu metu pasirodančios Redfern leidyklos vabzdžiaėdžių studijos tikrai vos atsivertus priverčia akis lipt ant kaktos iš nuostabos.

Ne visi aprašymai yra išversti (negaliu visko taip laiku suspėti), bet esmę ir angliškai "pagaut", manau, galima.

Paspaudus ISBN kodą prie kiekvienos knygos, būsite nukreipti į leidyklos puslapį. Ten gal kiek atšaldys kainos (nepamirškite, kad siunčiama iš Jungtinės Karalystės, kur ir paslaugos brangios, ir valiutos kursas "kandus").

Kas link kalbos (anglų), kuria šios knygos parašytos, tai ji nėra sunki, parašyta trumpais sakiniais paprastais žodžiais.

Autorius:  Jogaila [ 2013 04 09, 16:00 ]
Pranešimo tema:  Re: Knygų, žurnalų pristatymai

Dar vienas nuostabus tritomis - Knyga
Prikabintas failas:
Austral.jpg
Austral.jpg [ 1.03 MiB | Peržiūrėta 11427 kartus(ų) ]

Autorius:  Jogaila [ 2013 04 19, 21:22 ]
Pranešimo tema:  Re: Knygų, žurnalų pristatymai

Dar viena knyga pasipildžiau knygų foną - A. Fleischmann,
Prikabintas failas:
genliseja.JPG
genliseja.JPG [ 77.78 KiB | Peržiūrėta 11373 kartus(ų) ]

Kol kas nespėjau artimiau susipažinti, bet pirmas įspūdis labai geras.

Puslapis 12 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/